• Vaizdo registratorius Xblitz GO 2
  • Vaizdo registratorius Xblitz GO 2
  • Vaizdo registratorius Xblitz GO 2
  • Vaizdo registratorius Xblitz GO 2
  • Vaizdo registratorius Xblitz GO 2

Prekės kodas: 5902479671550

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Kiti

Aukštos kokybės Vaizdo registratorius Xblitz GO 2 

Automobilinė kamera Xblitz GO 2 filmuoja 2,7K raiška – 2592 x 1600 pikselių. Dėl to įrašytame vaizdo įraše matysite kiekvieną, net mažiausią detalę, įskaitant svarbią informaciją, pvz., kitų kelyje esančių transporto priemonių registracijos numerius. Dėl šiuolaikinio H.265 kodeko naudojimo vaizdo failai puikiai suglaudinami. Jie užima mažai vietos įrenginio atmintyje, neprarandant kokybės.

SKUBUS PRISTATYMAS

€148.99

Vaizdo registratorius Xblitz GO 2 

„Xblitz GO2“ 2.7K DASHCAM DVR

DIZAINAS

„Xblitz GO2“ yra naujausia legendinės „Xblitz GO“ brūkšnių serijos versija. Šis mažas, stilingas prietaisas gali tilpti į delną ir netrauks dėmesio vairuojant automobilį.

2.7K REZOLIUCIJA

„Xblitz GO2“ prietaisų skydelis vaizdo įrašus įrašo 2,7K raiška - 2592 x 1600 pikselių. Dėl šios aukštos įrašymo kokybės galite pamatyti kiekvieną smulkmeną, taip pat svarbią informaciją, pavyzdžiui, kitų fotoaparatu užfiksuotų transporto priemonių numerius. Įmantraus H.265 kodeko naudojimas reiškia, kad vaizdo failai suglaudinami geriau ir užima mažiau vietos įrenginio atminties kortelėje, neprarandant kokybės.

NAKTIES RĖŽIMAS

Dėl įmantrios „Sony Starvis“ matricos naktimis su „Xblitz GO2“ sukurti vaizdo įrašai vis tiek bus ryškūs ir lengvai įskaitomi.

AKTYVUS JUMS

„Xblitz GO2“ prietaisų skydelis maitinamas per daugialypę jungtį, esančią laikiklyje. Dėl to jums nereikia kovoti su kabeliais kiekvieną kartą, kai norite pasiimti fotoaparatą su savimi. Tam tereikia vieno paspaudimo.

8 X IR šviesos diodai

„Xblitz GO2“ objektyvas turi aštuonių IR šviesos diodų žiedą, suteikiantį papildomą apšvietimą naktį. Infraraudonųjų spindulių juosta žmogaus akiai nematoma, todėl važiuojant sutemus ji jūsų neblaškys.

SONY STARVIS JUTIKLIS

„Xblitz GO2“ prietaisų skydelyje yra aukštos kokybės „Sony“ „Starvis“ jutiklis. Dėl šios aparatūros įrašyti filmai yra ryškūs, lengvai skaitomi ir kupini detalių, neatsižvelgiant į filmavimo sąlygas.

LYGUS JUDĖJIMAS

„Xblitz GO2“ gali įrašyti vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę greičiu „FullHD“ raiška. Šiuo režimu padaryti įrašai yra nepaprastai sklandūs.

HI SILICON CPU

„Xblitz GO2“ DVR širdis yra aukštos kokybės „Huawei“ „HiSilicon“ procesorius. Tai suteikia daug duomenų apdorojimo galios, leidžiančią įrenginiui tinkamai koduoti didelės raiškos vaizdo įrašus.

ŽIŪRĖTI DAUGIAU

Dėl 140 laipsnių matymo kampo „Xblitz GO2“ gali pamatyti ne tik erdvę tiesiai prieš jūsų automobilį. Naudodami mūsų prietaisų skydelį galite visiškai valdyti visą kelio plotį.

„MICROSD“ KORTELĖS, TURINČIOS ATSIŽVELGIANT Į 256 GB ATMINTI

„Xblitz GO2“ prietaisų skydelis palaiko iki 256 GB atminties turinčias atminties korteles. Didesnė talpa reiškia daugiau vietos įrašams, leidžianti juos žiūrėti net ir po labai ilgo laiko. Kad prietaisas veiktų tinkamai, naudokite atminties kortelę su tinkamais parametrais.

ŽIŪRĖJIMAS

Įrašydami maršrutą „Xblitz GO2“ kamera, neturite jaudintis dėl vietos trūkumo ir būtinybės nuolat ištrinti archyvuotus failus iš „microSD“ kortelės, kurią ji naudoja duomenims saugoti. Kamera įrašo vaizdą nepertraukiamu režimu (ciklo įrašymas). Kitaip tariant, jis perrašo senesnius failus - naujais.

G-JUTIKLIS

G jutiklio funkcija yra atsakinga už pagrindinių duomenų apsaugą susidūrimo ar staigaus stabdymo metu. Kamera automatiškai apsaugos vaizdo failus (naujausius) nuo ištrynimo. Failai nebus perrašyti, jei įrašymas tęsis.

STOVĖJIMO REŽIMAS

Parkavimo režimas yra funkcija, padaranti jūsų automobilį saugų. Įvykus šokui, kurį sukelia, pavyzdžiui, stovėjimo smūgis - prietaisas pradeda įrašinėti. Kad vaizdo registratorius apsaugotų jūsų transporto priemonę, nebūtina būti automobilyje.

PRIDĖTI GPS

Prie „Xblitz GO2“ prietaisų skydelio galite pridėti GPS modulį, leisdami jam įrašyti ne tik vaizdo medžiagą, bet ir transporto priemonės greitį bei padėtį žemėlapyje. GPS modulis nėra įtrauktas į „Xblitz GO2“ rinkinį.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA PAKUOTĖS TURINYS ATSISIŲSTI DUK

[TECHNINĖ SPECIFIKACIJA]

„Xblitz GO 2“ vaizdo kamera

CPU: Sveiki3556V200
Įrašymo skiriamoji geba: Maks. 2592x1600
Jutiklis: SONY IMX335
Objektyvas: 6G + IR
Matymo kampas: 170 laipsnių
Matmenys: 56mm / 52mm / 34mm
Svoris: 58 g
Ekranas: 2 coliai
Atminties saugojimas: „MicroSD“ kortelės, iki 256 GB
Failų kodavimas: MP4; H.264 arba H.265 kodekas
Maitinimo šaltinis: 5V 1,5A
USB: Mini USB (fotoaparato maitinimo šaltinis)
Mikrofonas / garsiakalbis: Taip
Baterija: Įmontuotas
„Click & Go Mount“: Taip
G jutiklis: Taip
Parkavimo režimas: Taip
Ciklo įrašymas: Taip
Platus matymo kampas: Taip
WDR: Taip
Pakuotės turinys: „Dashcam“, automobilio laikiklis, vartotojo vadovas, „MicroSD“ kortelių skaitytuvas, įkroviklis, USB laidas
Rašyk
Skambink