Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

Jūsų patogumui siūlome įvairius atsiskaitymo būdus. Sumokėti už prekes galima šiais būdais:

Mokėjimas tiesioginiu pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą sumokėti už prekes galėsite internetu arba banko skyriuje pagal sąskaitą kurią gausite el. paštu iš karto po užsakymo pateikimo. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

El. bankininkystė

Randam.lt el. parduotuvėje įdiegta OPAY, Paysera LT mokėjimų sistema. Suformavus užsakymų krepšelį ir įvedus pristatymo informaciją automatiškai būsite nukreipti į pasirinkto banko (Swedbank, SEB, Danske, Šiaulių bankas, Luminor, Medicinos bankas) savitarną kur prisijungę saugiai apmokėsite užsakymą.

Mokėjimas prekių pristatymo metu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą galėsite atsiskaityti tik banko kortele arba grynaisiais pinigais kurjeriui. Iš anksto pasiruoškite tikslią sumą pinigų nes kurjeriai neprivalo turėti pinigų grąžai. Ši paslauga papildomai kainuoja 5€.

Atsiskaitymas parduotuvėje

Siūlome sumokėti grynais arba banko kortele ir atsiimti prekes nemokamai vienoje iš mūsų parduotuvių Šiauliuose arba Panevėžyje.

Lizingas

Jei nenorite ar negalite sumokėti už pirkinį iš karto, siūlome sudaryti lizingo sutartį su UAB „SB lizingas", UAB „Mokilizingas" arba UAB "General Financing". Sudėjus prekes į krepšelį, užildykite pristatymo informaciją ir pasirinkite mokėjimo būdą išsimokėtinai, automatiškai būsite nukreipti į el.bankininkystės sistemą kurioje užpildžius klausimyną bus įvertintos jūsų finansinės galimybės gauti vartojimo kreditą bei pasiūlytos atsiskaitymo lizingo sąlygos. Asmens tapatybės, mokumo patvirtininimui ir asmens duomenų tvarkymo sutikimui pasirašyti elektroniniu būdu bus prašoma perversti 1 ct pavedimą į banko teikiančio lizingo paslaugą sąskaitą. Lizingo sutartį taip pat galima sudaryti ir atvykus į parduotuvę arba el.paštu atsiuntus asmens dokumentų kopijas.  

Įmonės rekvizitai

UAB "Opas"

Įmonės kodas 304199022

Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius

LT277300010146503617 Swedbank

Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

 

Rašyk
Skambink