Žemėlapiai

Rankinis GPS, 3 ašių kompasas: geresnė skyra ir daugiau atminties

€249.00

Užtarnautai populiarus rankinis GPS imtuvas su daugiau atminties ir raiškesniu ekranu

€199.00

Nešiojamas GPS navigatorius su pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimu

 

€199.00

Nešiojamas GPS navigatorius, 3 ašių kompasas, barometras, aukštimatis, pagerinta ekrano raiška ir atminties praplėtimas

 

€249.00

Didelis 7 colių ekranas, rezoliucija 1024×600. Aukštos kokybės keturių branduolių MediaTek Quad-Core 1,3 GHz procesorius.  Operatyvioji atmintis 1 GB RAM ir 8 GB vidinė atmintis. Palaiko microSD / SDHC korteles iki 32 GB. GPS imtuvas yra stiprus – 66 kanalų, jis užtikrina signalo stiprumą net tarp pastatų, o IPS ekranas turi ypatingai daug spalvų ir yra labai kontrastingas, kas leidžia puikiai matyti vaizdą kad ir itin saulėtą dieną. Wayteq x995 max taip pat turi Vaizdo registratorių, Wi-Fi imtuvą,  Bluetooth (laisvų rankų įranga), FM siųstuvą. Išnaudokite visus šio puikaus navigatoriaus galimybes!

€145.00

Sunkvežimių navigacija TTruck TT7100 SunShad

€105.00

Realaus laiko paslaugos kelyje

Įveikite kamščius ir raskite alternatyvius, laiką taupančius maršrutus. Norėdami gauti informacijos apie eismą ir realaus laiko orų informaciją, atsisiųskite „SmartPhone Link“ į savo išmanųjį telefoną (naudojamas duomenų ryšys, dėl kurio gali būti imami papildomi mokesčiai), kuris siųs duomenis tiesiai į jūsų „Drive 5 Plus“ navigaciją. Su „LiveTrack“ galite pradėti stebėjimą realiuoju laiku, leisiančiu jūsų artimiesiems, draugams ir pažįstamiems pamatyti, kur esate ilgame kelyje.

€169.00

„NAVITEL T757 LTE“ yra modernus planšetinis kompiuteris su „Android 8.1“ operacine sistema, turintis prieigą prie GPS, GLONASS palydovinės navigacijos sistemų. Dideliame, 7" colių IPS ekrane aiškiai ir ryškiai matysite gatvių ir kelių sankryžas. Planšetinis kompiuteris turi unikalų 2,5D stiklo ekraną, kuris padeda išlaikyti vaizdą aiškų net žiūrint į įrenginį iš skirtingų kampų. Planšetinis kompiuteris palaiko dvi SIM korteles, taip pat „microSD“ atminties kortelę iki 128 GB. 16 GB vidinės atminties kartu su 2 GB RAM leidžia stabiliai veikti įrenginiui. Naudodami „NAVITEL T757 LTE“, visada galėsite prisijungti prie interneto, naudodami integruotą LTE modulį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“.

€169.00

WAYTEQ X995 5 COLIŲ ANDROID NAVIGACIJA SUNKVEŽIMIAMS

  • Su įmontuotu FM siųstuvu, įrenginio garsas gali būti lengvai perkeltas į automobilinę radiją bevieliu ryšiu. Jums tiesiog reikia suderinti automobilio radiją su reikiamu dažniu nustatytu navigatoriuje.
  • Su „Wi-Fi“ imtuvu ir naršyklės programa galite prisijungti prie interneto ir naršyti internete.
  • Navigatorius rodo persirikiavimo juostas. Taip pat galima atlikti lankytinų vietų paiešką kas labai patogu atvykus į nežinomą miestą. Galimybė planuoti maršrutą Greituoju, Ekonomišku, Trumpuoju, Lengvuoju metodu.
  • Navigatoriuje galima pasirinkti pėsčiojo, dviratininko, automobilio, autobuso, greitosios pagalbos, sunkvežimio profilius. Pasirinkus Sunkvežimio profilį galima įvesti Sunkvežimio aukštį, svorį, plotį, greitį,svorį vienai ašiai.
  • Pasirinkus sunkvežimio profilį navigatorius skaičiuoja maršrutą kuriame nėra tiltų pro kuriuos netilptu nurodytas sunkvežimis. Taip pat navigatoriuje įdiegta visos Europos naujausia greičio kamerų duomenų bazė, padėsianti jums išvengti baudų už greičio viršijimą.
€135.00

2017 metų Drive serijos navigacinis GPS įrenginys su naudingais įspėjimais vairuotojams

  • Paprastas naudoti navigacinis GPS įrenginys ryškiu dvikrypčiu 5 colių ekranu
  • Detalūs visos Europos kelių žemėlapiai su visą gyvenimą1 nemokamais žemėlapių naujiniais
  • Nemokamos realiojo laiko paslaugos2 tiesioginei eismo ir parkavimo informacijai stebėti3
  • Įspėjimai vairuotojams apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas, žvėrių perėjas ir daugiau
  • TripAdvisor® lankytinų objektų (angl. points of interest, POI) apžvalgos, pvz., viešbučių, restoranų ar kitų objektų
€129.00

INTERAKTYVUSIS ŽEMĖLAPIS

Tyrinėkite žemėlapį pirštų galiukais. "PINCH TO ZOOM" funckijos pagalba tiesiog didinkite arba mažinkite vaizdą žemėlapyje, kad rastumėte ir tyrinėtumėte vietas pirštų galiukais.  Naudokite funkciją "TAP AND GO" - bakstelėkite žemėlapį, kad akimirsksniu gautumėte maršrutą iki kelionės tikslo. 

€280.00

INTERAKTYVUSIS ŽEMĖLAPIS

Tyrinėkite žemėlapį pirštų galiukais. "PINCH TO ZOOM" funckijos pagalba tiesiog didinkite arba mažinkite vaizdą žemėlapyje, kad rastumėte ir tyrinėtumėte vietas pirštų galiukais.  Naudokite funkciją "TAP AND GO" - bakstelėkite žemėlapį, kad akimirsksniu gautumėte maršrutą iki kelionės tikslo. 

€255.00
Rašyk
Skambink