Prekės sportui

Rinkinyje 3 adatos, plastikinis antgalis ir 8 mm ir žarnelė Tinka pompoms su 8 mm sriegiu. ..
€0.99

 

Balansinė lenta padės jums gerinti koordinaciją. Nestabilaus pagrindo dėka kūnas verčiamas ieškoti pusiausvyros ir taip lavinami giluminiai raumenys. Lenta taip pat padeda sumažinti stresą, įtampą raumenyse bei disbalansą. Treniruodamiesi sumažinsite nugaros skausmus  bei įgausite optimalią formą.Balanso lenta yra puiki mokymo priemonė koordinavimui ir pusiausvyrai lavinti.

€10.99

Masažuoklis-stimuliatorius 


Raumenų stimuliatorius su 2 elektrodais, 8 masažo rūšys. prietaisas turi penkias programas, skirtas stimuliuoti nervų galūnes elektrinių impulsų pagalba, sukeldamas laisvą raumenų susitraukimą. Šie impulsai leidžia efektyviai masažuoti, atpalaiduoti, šildyti ir stiprinti įvairias kūno dalis. 

€23.99

Masažo pistoletas su 4 keičiamomis galvutėmis - raudonas "Fascial gun JM-380"

Šis asmeninis rankinis masažuoklis padeda jums įveikti raumenų skausmus, palengvinti kūno nuovargį, kovoti su standumu ir spazmais. Tiesiog mėgaukitės giliuoju audinių masažu ir atsipalaiduokite namuose, biure ar ilgos kelionės metu!

Fascialinis raumenų masažuoklis "Fascial gun JM-380" - masažuoklis naudojamas raumenų skausmui mažinti, kraujotakai gerinti ir sąnarių skausmui malšinti po sunkios treniruotės ar ilgos fizinės apkrovos. Jį naudoja kenčiantys nuo išsėtinės sklerozės, artrito ir raumenų atrofijos.

€42.98

Fascialinis raumenų masažuoklis "Fascial gun HF-280" - masažuoklis naudojamas raumenų skausmui mažinti, kraujotakai gerinti ir sąnarių skausmui malšinti po sunkios treniruotės ar ilgos fizinės apkrovos. Jį naudoja kenčiantys nuo išsėtinės sklerozės, artrito ir raumenų atrofijos.

€38.98
Reabilitacinis rutulys 65CM su spygliukais iš patvaraus plastiko, atsparus įtrūkimams. Naudoj..
€11.49
KAMUOLIO POMPOS ADATA 1 VNT. ..
€0.29
Kompresinis kelio įtvaras Specifikacijos: Xline aukštos kokybės. Medžiaga: nailona..
€3.49

Jei siekiante sulieknėti be didelių pastangų, neklausykite skeptikų - tai tikrai įmanoma. Pasinaudokite šios dienos pasiūlymu ir Jums nebereikės taikytis prie sporto salės grafiko ar varginti organizmą griežtomis dietomis. Siūlome išbandyti naują ir efektyvų būdą lengvai deginti kalorijas - patogų, namuose naudojamą liekninamąjį ir atpalaiduojantį diržą.

€6.49
Metalinis Kompasas Su LED Apšvietimu ..
€5.49
Mokomasis Teniso Kamuoliukas Su Guma ..
€2.49
Kodėl verta įsigyti šią prekę? Šis diržas skatina kūno prakaitavimą ir liek..
€2.99
Rašyk
Skambink