Prekės sportui

"YOGA" Joga Žiedas Išmatavimai: 24cm*12.5cm*8cm Veiksminga atsipalaida..
€2.99
Rinkinyje 3 adatos, plastikinis antgalis ir 8 mm ir žarnelė Tinka pompoms su 8 mm sriegiu. ..
€0.99
Taškinis masažo kilimėlis su įdėklais - tai puikus produktas žmonėms, ieškantiems poil..
€19.99

 

Balansinė lenta padės jums gerinti koordinaciją. Nestabilaus pagrindo dėka kūnas verčiamas ieškoti pusiausvyros ir taip lavinami giluminiai raumenys. Lenta taip pat padeda sumažinti stresą, įtampą raumenyse bei disbalansą. Treniruodamiesi sumažinsite nugaros skausmus  bei įgausite optimalią formą.Balanso lenta yra puiki mokymo priemonė koordinavimui ir pusiausvyrai lavinti.

€10.99
Prisideda prie Jūsų judėjimo koordinavimo, raumenų aktyvinimo, stiprinimo ir stabilizavimo, padeda p..
€3.99
Krepšys tvirtinamas ant maždaug 20 litrų talpos galinio dviračių laikiklio, pagaminto i&sc..
€9.99

Masažuoklis-stimuliatorius 


Raumenų stimuliatorius su 2 elektrodais, 8 masažo rūšys. prietaisas turi penkias programas, skirtas stimuliuoti nervų galūnes elektrinių impulsų pagalba, sukeldamas laisvą raumenų susitraukimą. Šie impulsai leidžia efektyviai masažuoti, atpalaiduoti, šildyti ir stiprinti įvairias kūno dalis. 

€23.99
Masažuoklis-stimuliatorius  Raumenų stimuliatorius su 2 elektrodais, 8 masažo rūšys. pr..
€15.00
Elektrinė raumenų stimuliacija (EMS) naudojama, inter alia raumenis stiprinančioje terapijoje po tra..
€16.99

Masažo pistoletas su 4 keičiamomis galvutėmis - raudonas "Fascial gun JM-380"

Šis asmeninis rankinis masažuoklis padeda jums įveikti raumenų skausmus, palengvinti kūno nuovargį, kovoti su standumu ir spazmais. Tiesiog mėgaukitės giliuoju audinių masažu ir atsipalaiduokite namuose, biure ar ilgos kelionės metu!

Fascialinis raumenų masažuoklis "Fascial gun JM-380" - masažuoklis naudojamas raumenų skausmui mažinti, kraujotakai gerinti ir sąnarių skausmui malšinti po sunkios treniruotės ar ilgos fizinės apkrovos. Jį naudoja kenčiantys nuo išsėtinės sklerozės, artrito ir raumenų atrofijos.

€42.98

Fascialinis raumenų masažuoklis "Fascial gun JM-380" - masažuoklis naudojamas raumenų skausmui mažinti, kraujotakai gerinti ir sąnarių skausmui malšinti po sunkios treniruotės ar ilgos fizinės apkrovos. Jį naudoja kenčiantys nuo išsėtinės sklerozės, artrito ir raumenų atrofijos.Fascial

JM-380 raumenų  masažuoklis – tai belaidis masažuoklis, skirtas kraujotakos gerinimui bei raumenų elastingumo didinimui.

€42.88
Rašyk
Skambink