• Philips SAPHI LED smart TV 32
Akcija - 20%
Populiari

Prekės kodas: 8718863024119

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: PHILIPS

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €54.37

Tiesiog išmanus. Neabejotinai puikus Full HD Philips

Žiūrėkite. Žaiskite. Mėgaukitės. Su šiuo „Full HD Philips“ televizoriumi, labai ryškiu vaizdu ir aiškiu garsu pateksite tiesiai į veiksmo centrą. SAPHI prietaisų skydelis suteikia lengvą prieigą prie turinio, o nedidelė įvesties delsa per HDMI tobulai tinka žaidimams.

SKUBUS PRISTATYMAS

€215.99 €270.36

Tiesiog išmanus. Neabejotinai puikus Philips SAPHI LED smartTV 32 32PFS6855/12

Mėgaukitės didžiuliu puikiu turiniu „Philips 32PFS6855 / 12 32“ išmaniajame „Full HD HDR“ LED televizoriuje .

Dėl lengvai naudojamos „SAPHI Smart TV“ operacinės sistemos galite pasiekti mėgstamas pasivijimo ir srautinio perdavimo paslaugas. Žiūrėkite patrauklias dokumentines serijas „Netflix“ arba atsipalaiduokite naudodamiesi puikia komedijos serija „BBC iPlayer“.

Ryškus kontrastas

Nesvarbu, ar esate filmo žmogus, ar žiūrovų dėžutė, norite pamatyti visas spalvas, kaip gamintojai norėjo. Su „Philips 32PFS6855 / 12 HDR10 palaikymas, jūs galite pamatyti ryškiausius ir tamsiausius spalvų atspalvius tame pačiame kadre. Tai idealiai tinka silpnai apšviestoms dialogo scenoms ir detalėms trykštančioms nakties sekoms.

Puikiai tinka žaidimams

Gaukite papildomą postūmį, kurio reikia norint laimėti, kai prijungiate žaidimų konsolę prie „Philips 32PFS6855 / 12 LED“ televizoriaus . HDMI prievadai turi įspūdingai mažą 20 ms įvesties vėlavimą, todėl laikas tarp valdiklio paspaudimo ir veiksmo matymo ekrane yra minimalus. Žaidimas įjungtas!

________________________________
Atkreipkite dėmesį: „ Freeview“ ir kai kurios programos ir paslaugos yra prieinamos tik JK. Trečiųjų šalių turinio teikėjai bet kuriuo metu gali pašalinti programas ir paslaugas arba jų nebepalaikyti. Kai kurios programos ir paslaugos gali būti nepasiekiamos paleidimo metu, todėl gali prireikti atnaujinti programinę aparatinę įrangą.

„PHILIPS 32PFS6855 / 12“ 32 colių išmanusis „Full HD HDR“ LED televizorius, HDR: HDR10 / „Hybrid Log-Gamma“ (HLG), televizorius ir srautinis srautas, „Freeview HD“ su „Freeview Play“, HDMI 1.4 x 3

„Full HD“ LED „Saphi“ televizorius

  • 80 cm (32 in)
  • „Full HD“ LED TV
  • HDR 10
  • „Pixel Plus HD“

Vieno mygtuko prieiga prie aiškaus piktograminio meniu.

Vieno mygtuko prieiga prie aiškaus piktograminio meniu.

SAPHI yra greita, intuityvi operacinė sistema, su kuria naudoti „Philips Smart“ televizorių vienas malonumas. Mėgaukitės puikia vaizdo kokybe ir vieno mygtuko spustelėjimu įjungiamu aiškiu, piktograminiu meniu. Lengvai valdykite televizorių ir greitai raskite populiarias „Philips Smart“ televizoriaus programas, taip pat ir „YouTube“, „Netflix“ ir kt.

„Philips“ televizorių kolekcija. „Netflix“, puikus vaizdas ir kt.

„Philips“ televizorių kolekcija. „Netflix“, puikus vaizdas ir kt.

„Pixel Plus HD“. Aiškūs vaizdai iš bet kokio šaltinio.

„Philips Pixel Plus HD“ sistema optimizuoja vaizdo kokybę, kad vaizdas būtų ryškus, o kontrastas gražus. Tad nesvarbu, ar transliuosite turinį iš interneto, ar žiūrėsite kabelinę televiziją, mėgausitės ryškesniais vaizdais su sodresniais baltais ir juodais atspalviais.

Puikiai tinka žaidimams. Trumpesnė nei 20 ms įvesties delsa per HDMI.

Puiki vaizdo kokybė žaidimams. Trumpa 20 ms įvesties delsa per HDMI jungtį. Pagerinkite savo žaidimą. Įsijauskite į žaidimą. Geresnis matomumas, kai rodomos tamsios scenos, ir dažnesnis atnaujinimas.

Philips SAPHI LED smartTV 32 32PFS6855/12 FHD 1920x1080p PPI-500Hz Pixel Plus HD HDR10 2xHDMI 2xUSB LAN WiFi DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, 16W

Rašyk
Skambink