• TomTom GO Expert Plus 7" GPS navigacija sunkvežimiams
  • TomTom GO Expert Plus 7" GPS navigacija sunkvežimiams
  • TomTom GO Expert Plus 7" GPS navigacija sunkvežimiams
Akcija - 7%
NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 0636926106900

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: TomTom

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €30.00

TomTom GO Expert Plus 7" GPS navigacija sunkvežimiams

  • Maršrutai dideliems automobiliams aplinkos zonų išvengimui
  • Optimizuoti vaizdiniai užrašai
  • Eismo išvengimas TomTom Traffic dėka
  • Pasaulio žemėlapiai
  • Įspėjimai dėl apribojimų
  • Greiti atnaujinimai per WiFi

SKUBUS PRISTATYMAS (1-3 DARBO DIENOS)

€429.00 €459.00

TomTom GO Expert Plus 7" GPS navigacija sunkvežimiams

TomTom Go Expert Plus - vairuokite užtikrintai. Perspėjimai realiuoju laiku ir Jūsų didelei transporto priemonei pritaikyti maršrutai užtikrina, kad visada žinote, kas laukia.

- Maršrutai pritaikyti didelėms transporto priemonėms
- Tiesioginiai perspėjimai apie apribojimus
- Didelis 7" HD jutiklinis ekranas
- Patikimi TomTom pasaulio žemėlapiai
- TomTom eismo ir greičio kamerų įspėjimai
- Didelis našumas ir reagavimas
- Greitas žemėlapio atnaujinimas per Wi-Fi
- Patobulinti vizualiniai ženklai
- Išsaugokite kelis transporto priemonių profilius (ši funkcija bus prieinama po programinės įrangos atnaujinimo 2023 m.)
- Venkite mažos emisijos zonų
- USB-C

Techninės savybės
Gamintojo kodas: 1YD7.002.20
Ekrano raiška: 1280 x 800 pikselių
Vidinė atmintis: 32 GB
RAM atmintis: 2 GB
Wi-Fi: 2.4 GHz ir 5 GHz
„Bluetooth“ („TomTom“ paslaugoms gauti): Taip
Balso kontrolė: Taip
„TomTom Services“ per išmanųjį telefoną: Taip
3D pastatai: Taip
Įspėjimai apie greičio matuoklius: 1 metai
Meniu lietuvių kalba: Taip

 

Profesionali navigacija sunkvežimiams, autobusams, tarpmiestiniams autobusams ir mikroautobusams. Kiekvieną dieną ir kiekviename pasivažinėjime – bet kada kas nors gali nutikti. Naudodami TomTom GO Expert PLUS EU 6", esate puikiai pasiruošę viskam, kas jus sutiks kelyje. Iki šiol labiausiai reaguojanti navigacijos sistema apima naujausius žemėlapius, atskirus maršrutus didelėms transporto priemonėms ir sumanų būdą apeiti kamščius. važiuodami visada esate atsipalaidavęs. Išsaugokite kelis profilius: kiekvienai naudojamai transporto priemonei galite apibrėžti profilį su individualiais matmenimis. Informaciją įvedate tik vieną kartą, o tada pasirenkate atitinkamą profilį kitos kelionės metu. (Ši funkcija bus pasiekiama nuo 2023 m. birželio mėn.) Venkite aplinkos zonų:
Jei pasirinksite funkciją „Venkite aplinkos zonų“, „TomTom GO Expert Plus“ išbrauks šias zonas iš jūsų maršruto – idealiai tinka visiems, keliaujantiems su senesnėmis transporto priemonėmis. Optimizuoti vaizdiniai ženklai: vairuojate be garso? Tada galite būti informuoti patraukliomis animacijomis apie artėjančius išvažiavimus, posūkius ar juostos pasikeitimus. Praktinis ryšys: pavargote nuo daugybės skirtingų laidų? GO Expert Plus turi USB-C prievadą – pramonės standartą visiems nešiojamiems elektroniniams prietaisams. Tinkinkite savo navigacijos sistemą: galite tinkinti TomTom GO Expert Plus išvaizdą. Keiskite žemėlapio spalvą, maršruto liniją ir kitus elementus, kaip norite – net skaidrumą.

Faktai

  • Svarbiausi dalykai WORLD MAPS, profesionali navigacija didelėms transporto priemonėms: atskiri maršrutai ir POI autobusams, sunkvežimiams ar furgonams – tiesioginiai įspėjimai apie apribojimus: gausite laiku įspėjimus apie ADR tunelius, tiltų aukščius, apribojimus JT klasei ir dar daugiau – Žemėlapio atnaujinimai (pasaulio). ) be papildomų mokesčių: atsisiųskite tiksliausius ir naujausius TomTom pasaulio žemėlapius belaidžiu būdu ir be pastangų per Wi-Fi. Dėl integruotos 5 GHz WiFi dažnių juostos naujausi žemėlapiai atnaujinami 3 kartus greičiau* – išvengiama spūsčių dėl aukščiausios klasės TomTom eismo: Dėl realiojo laiko eismo informacijos išvengsite vėlavimų. Be to, gausite patikimą atvykimo laiką ir įspėjimus apie spūstis, kad galėtumėte saugiai, ramiai važiuoti ir visiškai valdyti. - Visiškai interaktyvus 7 colių ekranas: aiškus maršruto rodymas 7 colių talpiniame jutikliniame ekrane . Galingas garsiakalbis pateikia aiškias balso instrukcijas. - Reaguojantis įrenginys: savo TomTom GO Expert sunkvežimio navigacijos sistemoje galite tiesiog perbraukti nustatymus ir sklandžiai priartinti bei atitolinti vaizdą. Su 2 GB RAM iki 4 kartų greičiau* (*palyginti su ankstesnės kartos)

Komentarai

KORTELĖS APRAŠYMAS: įdiegtos kortelės: (47 šalys): AD, AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, FO, FR, GB, GI, GR, HR, HU, IE , IS, IT, LI, LT, LU, LV, MC, ME, MT, NL, NO, PL, PT, RO, RS, SE, SI, SK, SM, UA, VA, XK JUNGIAMI KELIAI: AL, BA , BY, MD, MK Pasaulio žemėlapiuose taip pat yra Afrika, Lotynų Amerika, Australija, Naujoji Zelandija, Pietryčių Azija, Šiaurės Amerika, Kanada ir Meksika. Šias korteles galite įdiegti užmezgę Wi-Fi® tinklo ryšį ir atsisiųsdami jas į savo įrenginį. Nereikia
Kompiuteris. Tiesiog savo įrenginyje eikite į Nustatymai, nustatykite „Wi-Fi®“ tinklo ryšį HER ir palieskite Žemėlapiai. Taigi gausite nemokamus visų savo žemėlapių naujinius.

GPS furoms, GPS sunkvežimių vairuotojams, GPS furistams , GPS su kamsčių rodymu , navigacijos furoms, navigacijos furistams, navigacijos vilkikams, navigacijos atsinaujinančios per wifi, GPS atsinaujinančios, GPS autobuso vairotojams .

Rašyk
Skambink