• Inverteris GROWATT MID 25KTL3-X1, 25kW, 3-fazis, 3 MPPT įėjimų
Prekės kodas: NV820290
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Growatt
Saulės inverteris 25kW, 3-fazis, 3 MPPT įėjimų, Growatt MID 25KTL3-X1
Ypatybės:
Didelio našumo inverteris. Maksimalus inverterio efektyvumas iki 98.8%.
Sąsajos: USB, RS-485.
Palaikomas valdymas per programėlę išmaniuoju telefonu.
Saugus ir patvarus. Integruotas II tipo nuolatinės ir kintamosios srovės SPD.
Inverteris pasižymi kompaktišku dizainu.
Techniniai duomenys:
Išėjimo AC galia: 25000 W.
Išėjimo įtampa: AC 220V/380V 230/400V.
Fazių skaičius: 3.
Išėjimo dažnis: 50/60 Hz.
Nominali įėjimo įtampa: DC 600V.
Maks. PV įėjimo srovė vienam įėjimui: 26A.
Nepriklausomų MPPT įėjimų skaičius: 3.
Maks. PV įėjimo galia: 37500W.
MPPT įtampos diapazonas: DC 200V – 1000V.
Ryšys: RS485.
Sąsaja: USB.
Saugos klasė: IP66.
Apsauga nuo viršįtampių: DC Type II / AC Type II.
Ekranas: OLED.
Darbinė temperatūra: -25°C ~ +60°C.
Išmatavimai: 580x435x230mm.
Svoris: 29.5kg.
1) Žaibosaugą ir viršįtampių ribotuvą (iš įvado pusės)
2) Žaibosaugą (tarp saulės panelių ir inverterio)
3) DC įtampos atjungėją tarp panelių ir inverterio
4) Atskirą saulės panelių įžeminimą, nuo bendro namų įžeminimo
Pastaba: Žaibo iškrova yra draudiminis, o ne garantinis įvykis.
Specifications
Input (DC)
Recommended max. PV input power 37500 W
Max. PV input voltage 1100 V
Start-up input voltage 250 V
Rated input voltage 600 V
MPP voltage range200 V – 1000 V
No. of independent MPP inputs 3
No. of PV strings per MPP 2
Max. input current per MPP tracker 26 A
Max. short-circuit current per MPP tracker 32 A
Output (AC)
Rated AC output power 25000 W
Max. AC output apparent power 27700 VA
Rated AC voltage(range) 220/380 V, 230/400 V (340-440 V)
Max. output current 40 A
AC grid frequency 50 Hz / 60 H
AC grid frequency range45 – 55 Hz / 55 – 65 Hz
Harmonic (THD) < 3 % (at rated power)
Adjustable power factor 0.8 leading – 0.8 lagging
AC grid connection type 3 W + N + PE
Efficiency
Max. efficiency 98.8%
European efficiency98.5%
MPPT efficiency99.9%
Protection devices
Grid monitoringyes
DC reverse polarity protectionyes
AC short-circuit protection yes
Insulation resistance monitoringyes
Surge Protection DC Type II / AC Type II
Ground fault monitoring yes
DC switch yes
String monitoring yes
Arc fault circuit interrupter (AFCI)optional
Anti-islanding protectionyes
Residual-current monitoring unityes
General Data
Dimensions(W*H*D) 580*435*230 m
Weight 29.5 kg
Topology Transformerless
Degree of protection IP66
Night power consumption < 1 W
Operating ambient temperature range -25 °C to +60 °C
Allowable relative humidity range (non-condensing) 0% – 100%