• Dezinfekcinis skystis rankoms 1000 ml
Akcija - 60%
Populiari

Prekės kodas: 4770053240024

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €9.00

Rankų ir paviršių definfekavimo skystis DEZINF CARE 1000 ml.

  • Efektyviai dezinfekuoja rankas
  • Apsaugo nuo lipofilinių virusų ir Korona viruso
  • Pagamintas pagal pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę
€5.99 €14.99

Rankų ir paviršių dezinfekavimo skystis DEZINF CARE 1000ml tinka dažnai rankų dezinfekcijai, veiklioji medžiaga - denatūruotas etilo alkoholis 80%. Pagamintas pagal pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę. 

Efektyviai dezinfekuoja rankas ir apsaugo nuo lipofilinių – apvalkalinių virusų, kurių grupei priklauso ir “Korona virusas” – SARS-CoV-2 (2019-nCoV/COVID-19) virusas.

DEZINFEKAVIMO SKYSČIO NAUDOJIMAS IR SAUGUMO INSTRUKCIJOS

Užpilkite dezinfekavimo skysčio ant rankų, paskirstykite ant viso delnų paviršiaus, viršutinės dalies ir trinkite kol nudžius.

Tik išoriniam naudojimui. Vengti kontakto su akimis. Labai degus skystis saugotis ir nenaudoti arti ugnies ar įkaitusių daiktų. Lengvai užsiliepsnoja. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, karštų paviršių. Talpyklą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje.

Patekus į akis – kelias minutes atsargiai plauti vandeniu, nešiojantiems kontaktinius lęšius išimti juos, jei lengvai juos galima išimti. Jei akių dirginimas nepraeina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Patekus į burną ir nurijus – nedelsiant kreiptis APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba į gydytoją.

RANKŲ DEZINFEKAVIMO SKYSČIO SUDĖTIS

Veiklioji medžiaga: denatūruotas etilo alkoholis 80% tūrio. CAS Nr. 64-17-5 EB Nr. 200-578-6. Sudėtyje yra glicerolio, vandenilio peroksido. Biocido autoriacijos liudijimas 2020-03-05.

Rašyk
Skambink