• Dėklas IPHONE 12 PRO SULADA Glitter gold
  • Dėklas IPHONE 12 PRO SULADA Glitter gold
  • Dėklas IPHONE 12 PRO SULADA Glitter gold
  • Dėklas IPHONE 12 PRO SULADA Glitter gold

Prekės kodas: 5904161109037

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€8.99

GLITTER MELT CASE

Lankstus, itin plonas telefono dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės TPU medžiagos, žymiai nepadidina įrenginio ir tuo pačiu puikiai sugeria telefono kritimus kasdienio naudojimo metu. Korpusas padeda išlaikyti prietaisą be įbrėžimų, nes jis puikiai tinka, puikiai tinka ir nelimpa. Jame yra išpjovos visoms skylėms ir angoms. Stilingas, originalus vaizdas dėl blizgančių blizgučių, įdėtų į skaidrią apsauginę dangą. Be to, dangtelį supa estetinė dulkių striukė.

 

LANKSTA MEDŽIAGA

TPU medžiagos dėka dėklas yra atsparus dilimui ir vizualinės vertės praradimui. Atsparus sukimui, nesutrūkinantis produktas.

 

STILIUS DIZAINAS

Blizgučiai po plonu TPU sluoksniu blizga ir suteikia prietaisui blizgesį. Žvilgantys elementai yra nejudantys, tai nėra perpildymo atvejis.

 

TIKAI TINKAMA

Portų, mikrofono, garsiakalbio ir kt. Išpjovos buvo pagamintos naudojant tikslų lazerį, todėl jie neturi jokių trūkumų išsikišusių medžiagos gabalų pavidalu. Korpuso lankstumas leidžia lengvai surinkti ir išardyti, jokiu būdu nepažeidžiant prietaiso.

 

PRODUKTO NUOTRAUKOS

Produkto nuotraukos yra tik informacinės, produktas gali skirtis pagal dydį, išpjovas ir išsikišimų vietą ant prietaiso šoninių mygtukų. Pirktas dėklas skirtas išmaniajam telefonui, kuris yra aukciono pavadinime arba parametruose.

 

PREKĖS SAVYBĖS:

- 100% originalus, idealiai tinka modelio
- Lengvas ir patvari konstrukcija
- lanksti, ne krekingo TPU medžiagos
- plonas ir lieknas, puikiai tinkantį
- veiksmingas, blizga blizgučiai finišo
- Puikus įbrėžimams apsaugos
- Visas prieigą prie visų uostų
- lengva surinkti ir išardyti

 

RINKINYS TURI:

1 x „Melt Glitter“ dėklas

Rašyk
Skambink