• Alkotesteris Xblitz Alcontrol Hero
  • Alkotesteris Xblitz Alcontrol Hero
  • Alkotesteris Xblitz Alcontrol Hero
  • Alkotesteris Xblitz Alcontrol Hero
Akcija - 35%

Prekės kodas: 5902479672175

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Xblitz

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €40.50

€74.49 €114.99

Xblitz Hero Digital ekranas elektrinis alkoholio lygio matavimo zondas...

 

Xblitz Hero paprasta, ergonomiška alkotesterio forma leidžia greitai atlikti tikslius matavimus. Pakanka paspausti mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį ir pradėtumėte testą. Alkotesterį galite pritaikyti savo poreikiams: Prietaiso pasirinkimuose galite pakeisti matavimo vienetą arba slenkstinę reikšmę, kurią viršijus prietaisas duoda aliarmą, atsiminti iki 10 matavimų, leidžiančių palyginti rezultatus. Jame įmontuotas elektrocheminis jutiklis labai tiksliai nustato alkoholio kiekį iškvėptame ore. Jums nereikės rūpintis baterijos įkrovimu, įrenginys maitinamas AAA baterijomis, kurias nesunkiai galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Tereikia vieno smūgio į įrenginio kandiklį, kad pamatytumėte, ar jis gali vairuoti transporto priemonę. Kaip ir dera tikram herojui, Xblitz Hero gali išgelbėti jus nuo rimtos avarijos. 

Xblitz herojus

 

DIZAINAS

Paprasta, ergonomiška Xblitz Hero elektrocheminio alkoholio zondo forma leidžia greitai ir tiksliai išmatuoti. Pakanka paspausti mygtuką, kad įjungtumėte įrenginį ir pradėtumėte testą.

PAMIĆ POMIARU

 

LENGVAS NAUDOJIMAS

Xblitz Hero elektrocheminį alkotesterį galite pritaikyti pagal savo poreikius. Įrenginio parinktyse galite pakeisti matavimo vienetą arba slenkstį, kurį viršijus įrenginys duoda aliarmą.

 

WYGODNY W UŻYCIU

 

ATMINTIS

Elektrocheminis alkotesteris Xblitz Hero įsimena iki 10 neseniai atliktų matavimų, todėl galite palyginti rezultatus.

PAMIĆ POMIARU

 

TIKSLUS MATAVIMAS

Alkotesteris Xblitz Hero turi įmontuotą elektrocheminį jutiklį, kuris labai tiksliai nustato alkoholio kiekį iškvėptame ore.

PRECYZYJNY

 

AKUMULIATORIŲ VEIKIMAS

Jums nereikės rūpintis elektrocheminio alkotesterio Xblitz Hero akumuliatoriaus įkrovimu. Prietaisas veikia su AAA baterijomis, kurias nesunkiai galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje.

ZASILANY BATERIJOS

 

KALIBRAVIMAS

Elektrocheminiam alkotesteriui Xblitz Hero suteikiama 2 metų garantija. Be to, norint atlikti tikslius matavimus, prietaisą rekomenduojama periodiškai iš naujo kalibruoti.

KALIBRAVIMAS

 

NEREIKUOKITE

Vienas elektrocheminio alkotesterio mygtuko paspaudimas ir jau matai rezultatą. Kaip ir dera tikram herojui, Xblitz Hero gali išgelbėti jus nuo rimtos avarijos.

NIE RYZYKUJ

Rašyk
Skambink